TEAMS: NSWRL U18 UNE SG Ball Cup - 2019 Finals Week 3

UNESGBall

It's Teamlist Tuesday for Finals Week 3 of the 2019 NSWRL U18 UNE SG Ball Cup! Every Tuesday, the full teams for each #SGBall round will be posted right here!

All times are listed in AEST (NSW/QLD/VIC/ACT) unless otherwise noted.

Twitter: Follow @LeagueUnlimited

Facebook: Like LeagueUnlimited - NRL & Rugby League News


Preliminary Final
Illawarra Steelers v Parramatta Eels
Sat April 27 2019, 11:30am at Campbelltown Stadium

Illawarra Steelers
1. Treigh Stewart 2. Tyrell Sloan 3. Aaron Schoupp 4. Max Feagai 5. Mathew Feagai 6. Talatau Amone 7. Jayden Sullivan 8. Sean Payne 9. Connor Muhleisen 10. Blake Dowel 11. Zach Herring 12. Jackson Shereb 13. Oscar Fitzpatrick 14. Sam Hooper 16. Joshua Coric 17. Trent Griffiths 25. Oliver Parrish 15. P. Vetenibua-finnerty 19. Jack Walsh

Parramatta Eels
1. Joshua Tuipulotu 2. Samuel Loizou 3. Viliami Penisini 4. Sean Russel 5. Ngarimu Harte 6. Tyler Field 7. Jakob Arthur 8. David Hollis 9. Caleb Tohi 10. Samuel Hughes 11. Toni Mataele 12. Trey Mooney 13. Albert Etuati Favaae 14. David Tui 15. Jontay-junior Betham-misa 16. Penioni Tohi 17. Taylor Mauala 18. Jai Vakai

Match Officials • Referees: Luke Saldern;Sideline Officials: Jordan Chidiac, Curtis Robinson;


Preliminary Final
Manly-Warringah Sea Eagles v Central Coast Roosters
Sat April 27 2019, 1:00pm at Campbelltown Stadium

Manly-Warringah Sea Eagles
1. Kaeo Weekes 2. Simon Tito 3. Jonah Palota-kopa 4. Ben Trbojevic 5. Daniel Ala 6. Josh Schuster 7. Jamie Lawler 8. Alex Tuitavake 9. Jack Birt 10. Sione Fainu 11. Zac Fulton 12. Siua Fotu 13. Keegan Turner 14. Gordon Chan Kum Tong 15. James Uesele 16. Tyreece Matangi 17. Viliami Fifita 20. Angus O'donnell 24. Giuseppe Plati

Central Coast Roosters
1. Sandon Smith 2. Adam Riding 3. Levi Kasun 4. Riley Stevenson 5. Luke Knight 6. Reece Piepers 7. Tommy Anderson 8. Cooper Page-wilson 9. Thomas Deakin 10. Jack Stringer 11. Oliver Clements 12. Riley Meyn 13. Ryan Jones 14. Zac Montgomery 15. Jeremiah Ratabua 19. Brae Verheyen 25. Sione Vaenuku 16. Lachlan De Bellis 20. Phoenix Steinwede

Match Officials • Referees: Benjamin Seppala;Sideline Officials: Adam Bennett, Micheal Ford;