TEAMS: NSWRL U16 UNE Harold Matthews Cup - 2018 Semi Finals

DRAW Matts FW2

It's Teamlist Tuesday for Semi Finals of the 2018 NSWRL U16 UNE Harold Matthews Cup! Every Tuesday, the full teams for each #HMatts round will be posted right here!

All times are listed in AEST (NSW/QLD/VIC/ACT) unless otherwise noted.

Twitter: Follow @LeagueUnlimited

Facebook: Like LeagueUnlimited - NRL & Rugby League News


Cronulla-Sutherland Sharks v Parramatta Eels
Sat April 21 2018, 10:30am at Leichhardt Oval

Cronulla-Sutherland Sharks
1. Noah Lester 2. Harrison Cox 3. Douglas Levi 4. Jordan Samrani 5. Dane Courtney 6. Manaia Waitere 7. Kade Dykes 8. Jamaine Melchior 9. Blake Hosking 10. Joshua Finau 11. Kitione Kautoga 12. Maxwell Scanlon 13. Billy Burke 14. Jed Hardy 15. Dylan Falesita 16. Zac Hodges 17. Kobie Wilson 18. Jake Biggs 19. Callum Perryman 20. Epeli Sukanaivalu 21. Tyler Field

Parramatta Eels
1. Joshua Tuipulotu 2. Matthew Komolafe 3. Sean Russell 4. Viliami Penisini 5. Simon Tito 6. Jabriel Kalache 7. Jakob Arthur 8. Peter Taateo 9. Kyle Leonard 10. Trey Mooney 11. Desmond Raukete 12. Oscar Mezzomo 13. Caleb Tohi 14. Drew Lloyd 15. Mika Tonu 16. Samuel Loizou 17. Taylor Mauala 18. Lachlan Maric 19. Alfred Curuenavuli 20. Ngarimu Harte 21. Rick Siofele

Match Officials |ย Referees: Paul Eden;Sideline Officials: Bianca Santi, Blake Williams;


Penrith Panthers v Canterbury-Bankstown Bulldogs Sat April 21 2018, 4:30pm at Leichhardt Oval

Penrith Panthers
1. Donovan Boney 2. Maxwell Pritchard 3. Zion Tauasa 4. Sunia Turuva 5. Ashley Cosgrove 6. Niwhai Puru 7. Connor Mason 8. Jai Wynbergen 9. Trent Borthwick 10. Osemen Momoh 11. Liam Kennedy 12. Izack Tago 13. Hohepa Puru 14. Kristian-li Mai 15. Zac Lipowicz 16. Jarrod Hackney 17. Campbell Fisher 18. Braith Alexander 19. Lachlan Large 20. Hamid El-bayeh 21. Reece Davison

Canterbury-Bankstown Bulldogs
1. Bunsom Chaipanya 2. Natrell Tawa 3. Diego Bravo-graham 4. Compton Fuatimau 5. Louie Yehia 6. Khaled Rajab 7. Joseph O'neill 8. Aufaga Autagavaia 9. Danny Ghantous 10. Lipoi Hopoi 11. Stylez O'mara 12. Tusi-alofa Aonga 13. Billee Mohammed 14. Michael Farah 15. Taringa Maungaati 16. George Lopeti 17. Darcy O'toole 22. Solomon Akama 23. Farouk Barake

Match Officials |ย Referees: Tom Stindl;Sideline Officials: Corey Fisher, Robert Morey;


0 Comments